soccerfanshop.nl

Speelronde 10

Vrijdag 22 oktober:
20.00 uur: Willem II – Fortuna Sittard

Zaterdag 23 oktober:
18.45 uur: PEC Zwolle – Heracles Almelo
20.00 uur: FC Twente – N.E.C.
20.00 uur: FC Utrecht – sc Heerenveen
21.00 uur: RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam

Zondag 24 oktober:
12.15 uur: SC Cambuur – Feyenoord
14.30 uur: FC Groningen – AZ
14.30 uur: Vitesse – Go Ahead Eagles
16.45 uur: Ajax – PSV


Speelronde 11

Zaterdag 30 oktober:
16.30 uur: AZ – PEC Zwolle
18.45 uur: Heracles Almelo – Ajax
20.00 uur: Go Ahead Eagles – Fortuna Sittard
20.00 uur: sc Heerenveen – Vitesse
21.00 uur: PSV – FC Twente

Zondag 31 oktober:
12.15 uur: Sparta Rotterdam – Feyenoord
14.30 uur: N.E.C. – FC Groningen
14.30 uur: FC Utrecht – Willem II
16.45 uur: RKC Waalwijk – SC Cambuur


Speelronde 12

Vrijdag 5 november:
20.00 uur: FC Twente – Heracles Almelo

Zaterdag 6 november:
18.45 uur: PEC Zwolle – SC Cambuur
20.00 uur: Ajax – Go Ahead Eagles
20.00 uur: Willem II – Sparta Rotterdam
21.00 uur: N.E.C. – sc Heerenveen

Zondag 7 november:
12.15 uur: Vitesse – FC Utrecht
14.30 uur: Fortuna Sittard – PSV
14.30 uur: FC Groningen – RKC Waalwijk
16.45 uur: Feyenoord – AZ


Speelronde 13

Zaterdag 20 november:
16.30 uur: PSV – Vitesse
18.45 uur: AZ – N.E.C.
18.45 uur: Sparta Rotterdam – FC Twente
21.00 uur: Heracles Almelo – Fortuna Sittard
21.00 uur: RKC Waalwijk – Ajax

Zondag 21 november:
12.15 uur: Go Ahead Eagles – FC Groningen
14.30 uur: Feyenoord – PEC Zwolle
14.30 uur: sc Heerenveen – Willem II
16.45 uur: SC Cambuur – FC Utrecht


Speelronde 14

Vrijdag 26 november:
20.00 uur: N.E.C. – SC Cambuur

Zaterdag 27 november:
16.30 uur: PEC Zwolle – RKC Waalwijk
18.45 uur: Fortuna Sittard – FC Groningen
21.00 uur: Willem II – Go Ahead Eagles

Zondag 28 november:
12.15 uur: Sparta Rotterdam – Ajax
14.30 uur: FC Twente – Feyenoord
14.30 uur: FC Utrecht – Heracles Almelo
16.45 uur: sc Heerenveen – PSV
20.00 uur: Vitesse – AZ


Speelronde 15

Vrijdag 3 december:
20.00 uur: Heracles Almelo – sc Heerenveen

Zaterdag 4 december:
18.45 uur: PSV – FC Utrecht
18.45 uur: SC Cambuur – Vitesse
21.00 uur: FC Groningen – PEC Zwolle
21.00 uur: Ajax – Willem II

Zondag 5 december:
12.15 uur: Feyenoord – Fortuna Sittard
14.30 uur: AZ – Sparta Rotterdam
14.30 uur: RKC Waalwijk – N.E.C.
16.45 uur: Go Ahead Eagles – FC Twente


Speelronde 16

Vrijdag 10 december:
20.00 uur: Willem II – SC Cambuur

Zaterdag 11 december:
18.45 uur: FC Twente – RKC Waalwijk
20.00 uur: sc Heerenveen – Sparta Rotterdam
20.00 uur: FC Utrecht – Go Ahead Eagles
21.00 uur: PEC Zwolle – Fortuna Sittard

Zondag 12 december:
12.15 uur: FC Groningen – Feyenoord
14.30 uur: Ajax – AZ
14.30 uur: Vitesse – Heracles Almelo
16.45 uur: N.E.C. – PSV


Speelronde 17

Vrijdag 17 december:
20.00 uur: Fortuna Sittard – FC Utrecht

Zaterdag 18 december:
18.45 uur: Sparta Rotterdam – Vitesse
20.00 uur: AZ – Willem II
20.00 uur: Heracles Almelo – FC Groningen
21.00 uur: PEC Zwolle – FC Twente

Zondag 19 december:
12.15 uur: SC Cambuur – sc Heerenveen
14.30 uur: Feyenoord – Ajax
14.30 uur: Go Ahead Eagles – N.E.C.
16.45 uur: RKC Waalwijk – PSV


Speelronde 18

Dinsdag 21 december:
18.45 uur: Vitesse – PEC Zwolle
21.00 uur: AZ – FC Groningen

Woensdag 22 december:
18.45 uur: Heracles Almelo – SC Cambuur
18.45 uur: Sparta Rotterdam – RKC Waalwijk
20.00 uur: sc Heerenveen – Feyenoord
21.00 uur: FC Utrecht – FC Twente
21.00 uur: Willem II – N.E.C.

Donderdag 23 december:
18.45 uur: PSV – Go Ahead Eagles
21.00 uur: Ajax – Fortuna Sittard


Speelronde 19

Vrijdag 14 januari:
20.00 uur: PEC Zwolle – Willem II

Zaterdag 15 januari:
18.45 uur: Feyenoord – Vitesse
18.45 uur: N.E.C. – Heracles Almelo
21.00 uur: Go Ahead Eagles – RKC Waalwijk
21.00 uur: FC Groningen – PSV

Zondag 16 januari:
12.15 uur: FC Utrecht – Ajax
14.30 uur: SC Cambuur – Sparta Rotterdam
14.30 uur: FC Twente – sc Heerenveen
16.45 uur: Fortuna Sittard – AZ


Speelronde 20

Vrijdag 21 januari:
20.00 uur: RKC Waalwijk – Fortuna Sittard

Zaterdag 22 januari:
18.45 uur: Vitesse – FC Groningen
20.00 uur: AZ – SC Cambuur
20.00 uur: sc Heerenveen – PEC Zwolle
21.00 uur: Willem II – FC Twente

Zondag 23 januari:
12.15 uur: N.E.C. – Feyenoord
14.30 uur: Heracles Almelo – Go Ahead Eagles
14.30 uur: PSV – Ajax
16.45 uur: Sparta Rotterdam – FC Utrecht


Speelronde 21

Zaterdag 5 februari:
16.30 uur: FC Utrecht – SC Cambuur
18.45 uur: Fortuna Sittard – sc Heerenveen
20.00 uur: PEC Zwolle – N.E.C.
20.00 uur: PSV – AZ
21.00 uur: FC Twente – Vitesse

Zondag 6 februari:
12.15 uur: Feyenoord – Sparta Rotterdam
14.30 uur: FC Groningen – Go Ahead Eagles
14.30 uur: Willem II – RKC Waalwijk
16.45 uur: Ajax – Heracles Almelo


Speelronde 22

 

 

 

 

Kijk hier voor alle uitslagen van de competie eredivisie 2020 – 2021 >>

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail