Programma eredivisie 2022 – 2023

Tot 6 januari ligt de competitie stil in verband met het WK Voetbal 2022 in Qatar.

Bezoek onze pagina https://www.wk2022-info.nl

WK Voetbal 2022 Qatar

 


Speelronde 15

Vrijdag 6 januari:
20.00 uur: FC Twente – FC Emmen

Zaterdag 7 januari:
16.30 uur: RKC Waalwijk – sc Heerenveen
18.45 uur: AZ – Vitesse
20.00 uur: Fortuna Sittard – Go Ahead Eagles
21.00 uur: PSV – Sparta Rotterdam

Zondag 8 januari:
12.15 uur: FC Utrecht – Feyenoord
14.30 uur: N.E.C. – Ajax
14.30 uur: SC Cambuur – FC Volendam
16.45 uur: Excelsior – FC Groningen


Speelronde 16

Vrijdag 13 januari:
20.00 uur: sc Heerenveen – AZ

Zaterdag 14 januari:
16.30 uur: FC Groningen – Feyenoord
18.45 uur: FC Volendam – RKC Waalwijk
20.00 uur: Ajax – FC Twente
21.00 uur: Sparta Rotterdam – Excelsior

Zondag 15 januari:
12.15 uur: Vitesse – N.E.C.
14.30 uur: Fortuna Sittard – PSV
14.30 uur: Go Ahead Eagles – FC Utrecht
16.45 uur: FC Emmen – SC Cambuur


Speelronde 17

Vrijdag 20 januari:
20.00 uur: Excelsior – FC Volendam

Zaterdag 21 januari:
18.45 uur: N.E.C. – FC Emmen
20.00 uur: PSV – Vitesse
20.00 uur: SC Cambuur – Sparta Rotterdam
21.00 uur: RKC Waalwijk – Go Ahead Eagles

Zondag 22 januari:
12.15 uur: sc Heerenveen – FC Groningen
14.30 uur: FC Twente – FC Utrecht
14.30 uur: Feyenoord – Ajax
16.45 uur: AZ – Fortuna Sittard


Speelronde 18

Dinsdag 24 januari:
18.45 uur: FC Emmen – PSV
21.00 uur: Sparta Rotterdam – RKC Waalwijk

Woensdag 25 januari:
18.45 uur: Go Ahead Eagles – AZ
18.45 uur: Vitesse – FC Twente
20.00 uur: Fortuna Sittard – sc Heerenveen
21.00 uur: FC Utrecht – Excelsior
21.00 uur: Feyenoord – N.E.C.

Donderdag 26 januari:
18.45 uur: FC Groningen – SC Cambuur
21.00 uur: Ajax – FC Volendam


Speelronde 19

Zaterdag 28 januari:
16.30 uur: RKC Waalwijk – FC Emmen
18.45 uur: PSV – Go Ahead Eagles
20.00 uur: N.E.C. – Sparta Rotterdam
20.00 uur: sc Heerenveen – Vitesse
21.00 uur: AZ – FC Utrecht

Zondag 29 januari:
12.15 uur: FC Twente – Feyenoord
14.30 uur: Excelsior – Ajax
14.30 uur: FC Volendam – FC Groningen
16.45 uur: SC Cambuur – Fortuna Sittard


Speelronde 20

Vrijdag 3 februari:
20.00 uur: Fortuna Sittard – Sparta Rotterdam

Zaterdag 4 februari:
18.45 uur: FC Volendam – AZ
20.00 uur: FC Emmen – Vitesse
20.00 uur: FC Utrecht – sc Heerenveen
21.00 uur: Excelsior – RKC Waalwijk

Zondag 5 februari:
12.15 uur: SC Cambuur – Ajax
14.30 uur: Feyenoord – PSV
14.30 uur: Go Ahead Eagles – N.E.C.
16.45 uur: FC Groningen – FC Twente


Speelronde 21

Vrijdag 10 februari:
20.00 uur: Ajax – RKC Waalwijk
20.00 uur: AZ – Excelsior
20.00 uur: FC Emmen – Fortuna Sittard
20.00 uur: FC Twente – FC Volendam
20.00 uur: N.E.C. – SC Cambuur
20.00 uur: PSV – FC Groningen
20.00 uur: sc Heerenveen – Feyenoord
20.00 uur: Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles

Maandag 13 februari:
20.00 uur: Vitesse – FC Utrecht


Speelronde 22

Vrijdag 17 februari:
20.00 uur: Ajax – Sparta Rotterdam
20.00 uur: Excelsior – N.E.C.
20.00 uur: FC Groningen – FC Emmen
20.00 uur: FC Utrecht – PSV
20.00 uur: FC Volendam – Vitesse
20.00 uur: Feyenoord – AZ

Zondag 19 februari:
12.15 uur: Go Ahead Eagles – FC Twente

Maandag 20 februari:
20.00 uur: RKC Waalwijk – Fortuna Sittard
20.00 uur: SC Cambuur – sc Heerenveen


Speelronde 23

Vrijdag 24 februari:
20.00 uur: AZ – SC Cambuur
20.00 uur: FC Emmen – Go Ahead Eagles
20.00 uur: FC Groningen – Excelsior
20.00 uur: Fortuna Sittard – Feyenoord
20.00 uur: N.E.C. – FC Volendam
20.00 uur: PSV – FC Twente
20.00 uur: sc Heerenveen – RKC Waalwijk

Zondag 26 februari:
12.15 uur: Sparta Rotterdam – FC Utrecht

Maandag 27 februari:
20.00 uur: Vitesse – Ajax


Speelronde 24

Vrijdag 3 maart:
20.00 uur: Ajax – N.E.C.
20.00 uur: Excelsior – Sparta Rotterdam
20.00 uur: FC Twente – sc Heerenveen
20.00 uur: FC Utrecht – Fortuna Sittard
20.00 uur: FC Volendam – FC Emmen
20.00 uur: Feyenoord – FC Groningen

Maandag 6 maart:
20.00 uur: RKC Waalwijk – PSV
20.00 uur: SC Cambuur – Go Ahead Eagles
20.00 uur: Vitesse – AZ


Speelronde 25

Vrijdag 10 maart:
20.00 uur: AZ – FC Groningen
20.00 uur: FC Emmen – Excelsior
20.00 uur: Feyenoord – FC Volendam
20.00 uur: Fortuna Sittard – FC Twente
20.00 uur: Go Ahead Eagles – RKC Waalwijk
20.00 uur: N.E.C. – FC Utrecht
20.00 uur: PSV – SC Cambuur
20.00 uur: sc Heerenveen – Ajax
20.00 uur: Sparta Rotterdam – Vitesse


Speelronde 26

Vrijdag 17 maart:
20.00 uur: Ajax – Feyenoord
20.00 uur: Excelsior – SC Cambuur
20.00 uur: FC Emmen – Sparta Rotterdam
20.00 uur: FC Groningen – sc Heerenveen
20.00 uur: FC Twente – AZ
20.00 uur: FC Utrecht – Go Ahead Eagles

Zondag 19 maart:
12.15 uur: FC Volendam – Fortuna Sittard

Maandag 20 maart:
20.00 uur: RKC Waalwijk – N.E.C.
20.00 uur: Vitesse – PSV


Speelronde 27

Vrijdag 31 maart:
20.00 uur: AZ – sc Heerenveen
20.00 uur: Excelsior – FC Twente
20.00 uur: FC Utrecht – FC Volendam
20.00 uur: Fortuna Sittard – FC Groningen
20.00 uur: Go Ahead Eagles – Ajax
20.00 uur: N.E.C. – PSV

Zondag 2 april:
12.15 uur: RKC Waalwijk – Vitesse

Maandag 3 april:
20.00 uur: SC Cambuur – FC Emmen
20.00 uur: Sparta Rotterdam – Feyenoord


Speelronde 28

Vrijdag 7 april:
20.00 uur: Ajax – Fortuna Sittard
20.00 uur: AZ – Sparta Rotterdam
20.00 uur: FC Emmen – N.E.C.
20.00 uur: FC Groningen – FC Utrecht
20.00 uur: FC Twente – SC Cambuur
20.00 uur: Feyenoord – RKC Waalwijk
20.00 uur: PSV – Excelsior
20.00 uur: sc Heerenveen – FC Volendam

Zondag 9 april:
12.15 uur: Vitesse – Go Ahead Eagles


Speelronde 29

Vrijdag 14 april:
20.00 uur: Ajax – FC Emmen
20.00 uur: Excelsior – Go Ahead Eagles
20.00 uur: FC Utrecht – FC Twente
20.00 uur: FC Volendam – PSV
20.00 uur: Fortuna Sittard – AZ
20.00 uur: N.E.C. – Vitesse
20.00 uur: RKC Waalwijk – FC Groningen

Zondag 16 april:
12.15 uur: SC Cambuur – Feyenoord

Maandag 17 april:
20.00 uur: Sparta Rotterdam – sc Heerenveen


Speelronde 30

Vrijdag 21 april:
20.00 uur: AZ – RKC Waalwijk
20.00 uur: FC Groningen – N.E.C.
20.00 uur: FC Twente – Sparta Rotterdam
20.00 uur: FC Volendam – SC Cambuur
20.00 uur: Feyenoord – FC Utrecht
20.00 uur: Go Ahead Eagles – Fortuna Sittard
20.00 uur: PSV – Ajax
20.00 uur: sc Heerenveen – FC Emmen

Maandag 24 april:
20.00 uur: Vitesse – Excelsior


Speelronde 31

Vrijdag 5 mei:
20.00 uur: Ajax – AZ
20.00 uur: Excelsior – Feyenoord
20.00 uur: FC Emmen – FC Twente
20.00 uur: Fortuna Sittard – Vitesse
20.00 uur: Go Ahead Eagles – FC Groningen
20.00 uur: N.E.C. – sc Heerenveen

Maandag 8 mei:
20.00 uur: RKC Waalwijk – FC Volendam
20.00 uur: SC Cambuur – FC Utrecht
20.00 uur: Sparta Rotterdam – PSV


Speelronde 32

Vrijdag 12 mei:
20.00 uur: AZ – FC Emmen
20.00 uur: FC Groningen – Ajax
20.00 uur: FC Twente – N.E.C.
20.00 uur: FC Utrecht – RKC Waalwijk
20.00 uur: FC Volendam – Sparta Rotterdam
20.00 uur: Feyenoord – Go Ahead Eagles
20.00 uur: PSV – Fortuna Sittard
20.00 uur: sc Heerenveen – Excelsior
20.00 uur: Vitesse – SC Cambuur


Speelronde 33

Zondag 21 mei:
14.30 uur: Ajax – FC Utrecht
14.30 uur: FC Emmen – Feyenoord
14.30 uur: Excelsior – Fortuna Sittard
14.30 uur: Go Ahead Eagles – FC Volendam
14.30 uur: N.E.C. – AZ
14.30 uur: PSV – sc Heerenveen
14.30 uur: RKC Waalwijk – FC Twente
14.30 uur: Sparta Rotterdam – SC Cambuur
14.30 uur: Vitesse – FC Groningen


Speelronde 34

Zondag 28 mei:
14.30 uur: AZ – PSV
14.30 uur: SC Cambuur – RKC Waalwijk
14.30 uur: Feyenoord – Vitesse
14.30 uur: Fortuna Sittard – N.E.C.
14.30 uur: FC Groningen – Sparta Rotterdam
14.30 uur: sc Heerenveen – Go Ahead Eagles
14.30 uur: FC Twente – Ajax
14.30 uur: FC Utrecht – FC Emmen
14.30 uur: FC Volendam – Excelsior