Programma

Speelronde 1

Vrijdag 2 augustus20.00 uur PEC Zwolle – Willem II
Zaterdag 3 augustus
18.30 uur Vitesse – Ajax
18.30 uur FC Emmen – FC Groningen
20.45 uur VVV – RKC
20.45 uur FC Twente – PSV
Zondag 4 augustus
12.15 uur Heracles – Heerenveen
14.30 uur ADO Den Haag – FC Utrecht
14.30 uur Feyenoord – Sparta
16.45 uur AZ – Fortuna Sittard

Speelronde 2

Vrijdag 9 augustus20.00 uur Sparta – VVV
Zaterdag 10 augustus
18.30 uur FC Groningen – FC Twente
18.30 uur Ajax – FC Emmen
20.45 uur PSV - ADO Den Haag
20.45 uur Willem II - Vitesse
Zondag 11 augustus
12.15 uur Fortuna Sittard – Heracles
14.30 uur Heerenveen – Feyenoord
14.30 uur RKC – AZ
16.45 uur FC Utrecht – PEC Zwolle

Speelronde 3

Vrijdag 16 augustus
20.00 uur Vitesse – PEC Zwolle
Zaterdag 17 augustus
18.30 uur VVV – Ajax
18.30 uur ADO Den Haag – Sparta
20.45 uur Heracles – PSV
20.45 uur FC Emmen – Heerenveen
Zondag 18 augustus
12.15 uur Fortuna Sittard – Willem II
14.30 uur Feyenoord – FC Utrecht
14.30 uur FC Twente – RKC
16.45 uur AZ – FC Groningen

Speelronde 4

Zaterdag 24 augustus
18.30 uur Willem II - FC Emmen
18.30 uur Ajax - Fortuna Sittard
19.45 uur Heracles – Vitesse
20.45 uur Heerenveen – FC Twente
20.45 uur PSV – FC Groningen
Zondag 25 augustus
12.15 uur RKC – ADO Den Haag
14.30 uur PEC Zwolle – Sparta
14.30 uur FC Utrecht – VVV
16.45 uur Feyenoord – AZ

Speelronde 5

Vrijdag 30 augustus
20.00 uur FC Emmen – PEC Zwolle
Zaterdag 31 augustus
18.30 uur Heerenveen – Fortuna S.
19.45 uur RKC – PSV
19.45 uur FC Groningen – Heracles
20.45 uur ADO Den Haag – VVV
Zondag 1 september
12.15 uur FC Twente – FC Utrecht
14.30 uur Sparta – Ajax
14.30 uur Willem II  – Feyenoord
16.45 uur Vitesse – AZ

Speelronde 6

Zaterdag 14 september
18.30 uur AZ - Sparta
18.30 uur PSV - Vitesse
19.45 uur VVV – FC Groningen
20.45 uur FC Utrecht – FC Emmen
20.45 uur Ajax – Heerenveen
Zondag 15 september
12.15 uur PEC Zwolle – RKC
14.30 uur Feyenoord – ADO Den Haag
14.30 uur Heracles – Willem II
16.45 uur Fortuna S. – FC Twente

Speelronde 7

Vrijdag 20 september
20.00 uur FC Twente – Heracles
Zaterdag 21 september
18.30 uur Sparta – RKC
19.45 uur Willem II – VVV
19.45 uur FC Groningen – PEC Zwolle
20.45 uur Vitesse – Fortuna Sittard
Zondag 22 september
12.15 uur ADO Den Haag – AZ
14.30 uur PSV – Ajax
14.30 uur Heerenveen – FC Utrecht
16.45 uur FC Emmen – Feyenoord

Speelronde 8

Vrijdag 27 september
20.00 uur VVV – Heerenveen
Zaterdag 28 september
18.30 uur AZ – Heracles
18.30 uur PEC Zwolle – PSV
20.45 uur Ajax – FC Groningen
20.45 uur Fortuna Sittard – Sparta
Zondag 29 september
12.15 uur Feyenoord – FC Twente
14.30 uur RKC – Vitesse
14.30 uur FC Utrecht – Willem II
16.45 uur FC Emmen – ADO Den Haag

Speelronde 9

Vrijdag 4 oktober
20.00 uur FC Groningen – RKC
Zaterdag 5 oktober
18.30 uur Heracles – FC Emmen
19.45 uur Sparta – FC Twente
19.45 uur PSV – VVV
20.45 uur Heerenveen – PEC Zwolle
Zondag 6 oktober
12.15 uur ADO Den Haag – Ajax
14.30 uur Fortuna Sittard – Feyenoord
14.30 uur Vitesse – FC Utrecht
16.45 uur Willem II – AZ

Speelronde 10

Zaterdag 19 oktober
18.30 uur FC Utrecht – PSV
18.30 uur AZ – Heerenveen
19.45 uur VVV – Vitesse
20.45 uur RKC – Ajax
20.45 uur FC Twente – Willem II
Zondag 20 oktober
12.15 uur Feyenoord – Heracles
14.30 uur PEC Zwolle – ADO Den Haag
14.30 uur FC Emmen – Fortuna Sittard
16.45 uur FC Groningen – Sparta

Speelronde 11

Vrijdag 25 oktober
20.00 uur FC Twente – FC Emmen
Zaterdag 26 oktober
18.30 uur Willem II – RKC
19.45 uur Vitesse – ADO Den Haag
19.45 uur Fortuna Sittard – VVV
20.45 uur Heracles – PEC Zwolle
Zondag 27 oktober
12.15 uur Heerenveen – FC Groningen
14.30 uur Sparta – FC Utrecht
14.30 uur PSV – AZ
16.45 uur Ajax – Feyenoord

Speelronde 12

Zaterdag 2 november
18.30 uur Sparta – PSV
18.30 uur RKC – Heracles
19.45 uur FC Utrecht – Fortuna Sittard
20.45 uur AZ – FC Twente
20.45 uur PEC Zwolle – Ajax
Zondag 3 november
12.15 uur FC Emmen – Vitesse
14.30 uur VVV – Feyenoord
14.30 uur ADO Den Haag – Heerenveen
16.45 uur FC Groningen – Willem II

Speelronde 13

Vrijdag 8 november
20.00 uur Vitesse – FC Groningen
Zaterdag 9 november
18.30 uur Heerenveen – Sparta
19.45 uur Willem II - PSV
19.45 uur Fortuna Sittard – ADO Den Haag
20.45 uur Heracles – VVV
Zondag 10 november
12.15 uur FC Twente – PEC Zwolle
14.30 uur AZ – FC Emmen
14.30 uur Ajax – FC Utrecht
16.45 uur Feyenoord - RKC

Speelronde 14

Zaterdag 23 november
18.30 uur FC Utrecht – AZ
18.30 uur PSV - Heerenveen
19.45 uur PEC Zwolle – Fortuna Sittard
20.45 uur Ajax – Heracles
20.45 uur ADO Den Haag – Willem II
Zondag 24 november
12.15 uur FC Groningen – Feyenoord
14.30 uur RKC – FC Emmen
14.30 uur VVV – FC Twente
16.45 uur Sparta - Vitesse

Speelronde 15

Vrijdag 29 november
20.00 uur Heerenveen - Vitesse
Zaterdag 30 november
18.30 uur Willem II - Sparta
19.45 uur Fortuna – FC Groningen
19.45 uur FC Emmen - PSV
20.45 uur Heracles - ADO Den Haag
Zondag 1 december
12.15 uur Feyenoord – PEC Zwolle
14.30 uur FC Twente – Ajax
14.30 uur AZ - VVV
16.45 uur FC Utrecht – RKC

Speelronde 16

Vrijdag 6 december
20.00 uur PEC Zwolle - AZ
Zaterdag 7 december
18.30 uur Ajax - Willem II
18.30 uur ADO – FC Twente
20.45 uur PSV – Fortuna Sittard
20.45 uur VVV – FC Emmen
Zondag 8 december
12.15 uur Vitesse – Feyenoord
14.30 uur RKC – Heerenveen
14.30 uur FC Groningen – FC Utrecht
16.45 uur Sparta - Heracles

Speelronde 17

Vrijdag 13 december
20.00 uur Heerenveen - Willem II
Zaterdag 14 december
18.30 uur ADO Den Haag – Groningen
19.45 uur Fortuna Sittard - RKC
19.45 uur VVV – PEC Zwolle
20.45 uur FC Twente – Vitesse
Zondag 15 december
12.15 uur AZ - Ajax
14.30 uur Feyenoord – PSV
14.30 uur FC Emmen – Sparta
16.45 uur Heracles – FC Utrecht

Speelronde 18

Vrijdag 20 december
20.00 uur RKC – FC Twente
Zaterdag 21 december
18.30 uur Heerenveen – Heracles
19.45 uur Sparta – AZ
19.45 uur PSV – PEC Zwolle
20.45 uur Willem II - Fortuna Sittard
Zondag 22 december
12.15 uur Ajax – ADO Den Haag
14.30 uur FC Utrecht – Feyenoord
14.30 uur FC Groningen – FC Emmen
16.45 uur Vitesse – VVV

Speelronde 19

Vrijdag 17 januari
20.00 uur Fortuna Sittard – Vitesse
Zaterdag 18 januari
18.30 uur FC Twente – FC Groningen
19.45 uur Feyenoord – Heerenveen
19.45 uur PEC Zwolle – FC Utrecht
20.45 uur AZ – Willem II
Zondag 19 januari
12.15 uur VVV – PSV
14.30 uur Ajax – Sparta
14.30 uur FC Emmen – Heracles
16.45 uur ADO Den Haag – RKC

Speelronde 20

Vrijdag 24 januari
20.00 uur FC Utrecht – ADO Den Haag
Zaterdag 25 januari
18.30 uur Heerenveen – AZ
19.45 uur RKC – VVV
19.45 uur Heracles – Feyenoord
20.45 uur Sparta – Fortuna Sittard
Zondag 26 januari
12.15 uur Vitesse – FC Emmen
14.30 uur FC Groningen – Ajax
14.30 uur Willem II – PEC Zwolle
16.45 uur PSV – FC Twente

Speelronde 21

Vrijdag 31 januari20.00 uur AZ – RKC
Zaterdag 1 februari18.30 uur ADO Den Haag – Vitesse
19.45 uur Feyenoord – FC Emmen
19.45 uur FC Twente – Sparta
20.45 uur PEC Zwolle – FC Groningen
Zondag 2 februari12.15 uur Willem II - Heracles
14.30 uur Fortuna Sittard – Heerenveen
14.30 uur VVV – FC Utrecht
16.45 uur Ajax – PSV

Speelronde 22

Vrijdag 7 februari20.00 uur Heracles – Fortuna Sittard
Zaterdag 8 februari18.30 uur FC Groningen – Vitesse
19.45 uur PSV – Willem II
19.45 uur Heerenveen – VVV
20.45 uur RKC – PEC Zwolle
Zondag 9 februari12.15 uur FC Utrecht – Ajax
14.30 uur Sparta – ADO Den Haag
14.30 uur AZ – Feyenoord
16.45 uur FC Emmen – FC Twente

Speelronde 23

Vrijdag 14 februari20.00 uur Willem II – FC Utrecht
Zaterdag 15 februari18.30 uur VVV – Heracles
19.45 uur FC Twente – AZ
19.45 uur ADO Den Haag – PSV
20.45 uur Fortuna S. – FC Emmen
Zondag 16 februari12.15 uur Vitesse – Heerenveen
14.30 uur Sparta – FC Groningen
14.30 uur Ajax – RKC
16.45 uur PEC Zwolle – Feyenoord

Speelronde 24

Vrijdag 21 februari20.00 uur RKC – Sparta
Zaterdag 22 februari18.30 uur FC Emmen – Willem II
19.45 uur AZ – PEC Zwolle
19.45 uur Feyenoord – Fortuna Sittard
20.45 uur FC Groningen – VVV
Zondag 23 februari12.15 uur FC Utrecht – FC Twente
14.30 uur Vitesse – PSV
14.30 uur Heerenveen – ADO Den Haag
16.45 uur Heracles – Ajax

Speelronde 25

Vrijdag 28 februari20.00 uur Willem II – FC Groningen
Zaterdag 29 februari18.30 uur ADO Den Haag – Heracles
19.45 uur VVV – Fortuna Sittard
19.45 uur PEC Zwolle – Vitesse
20.45 uur FC Twente – Heerenveen
Zondag 1 maart12.15 uur Ajax – AZ
14.30 uur PSV – Feyenoord
14.30 uur Sparta – FC Emmen
16.45 uur RKC – FC Utrecht

Speelronde 26

Vrijdag 6 maart20.00 uur FC Emmen – VVV
Zaterdag 7 maart18.30 uur Fortuna S. – PEC Zwolle
19.45 uur Heerenveen – Ajax
19.45 uur AZ – ADO Den Haag
20.45 uur Vitesse – FC Twente
Zondag 8 maart12.15 uur FC Utrecht – Sparta
14.30 uur Heracles – RKC
14.30 uur Feyenoord – Willem II
16.45 uur FC Groningen – PSV

Speelronde 27

Vrijdag 13 maart20.00 uur ADO Den Haag – Fortuna Sittard
Zaterdag 14 maart18.30 uur Willem II – Heerenveen
19.45 uur Ajax – FC Twente
19.45 uur FC Utrecht – Vitesse
20.45 uur PEC Zwolle – Heracles
Zondag 15 maart12.15 uur Sparta – Feyenoord
14.30 uur PSV – FC Emmen
14.30 uur VVV – AZ
16.45 uur RKC – FC Groningen

Speelronde 28

Vrijdag 20 maart20.00 uur Heracles – Sparta
Zaterdag 21 maart18.30 uur FC Twente – ADO Den Haag
19.45 uur PEC Zwolle – VVV
19.45 uur Vitesse – Willem II
20.45 uur Heerenveen – RKC
Zondag 22 maart12.15 uur Fortuna Sittard – PSV
14.30 uur Feyenoord – Ajax
14.30 uur FC Groningen – AZ
16.45 uur FC Emmen – FC Utrecht

Speelronde 29

Zaterdag 4 april18.30 uur Sparta – Heerenveen
18.30 uur VVV – Willem II
19.45 uur PSV – Heracles
20.45 uur FC Utrecht – FC Groningen
20.45 uur AZ – Vitesse
Zondag 5 april12.15 uur RKC – Feyenoord
14.30 uur FC Emmen – ADO Den Haag
14.30 uur Ajax – PEC Zwolle
16.45 uur FC Twente – Fortuna Sittard

Speelronde 30

Vrijdag 10 april20.00 uur Groningen – Heerenveen
Zaterdag 11 april18.30 uur Vitesse – RKC
19.45 uur Feyenoord – VVV
19.45 uur Heracles – AZ
20.45 uur Willem II – ADO Den haag
Zondag 12 april12.15 uur Fortuna Sittard – FC Utrecht
14.30 uur FC Emmen – Ajax
14.30 uur PEC Zwolle – FC Twente
16.45 uur PSV – Sparta

Speelronde 31

Dinsdag 21 april18.30 uur AZ – PSV
20.45 uur Sparta – PEC Zwolle
Woensdag 22 april18.30 uur RKC – Willem II
18.30 uur ADO Den Haag – Feyenoord
19.45 uur FC Groningen – Fortuna Sittard
20.45 uur Heerenveen – FC Emmen
20.45 uur FC Utrecht – Heracles
Donderdag 23 april18.30 uur FC Twente – VVV
20.45 uur Ajax – Vitesse

Speelronde 32

Zaterdag 25 april18.30 uur PSV – FC Utrecht
18.30 uur Fortuna Sittard – AZ
19.45 uur FC Emmen – RKC
20.45 uur Feyenoord – FC Groningen
20.45 uur PEC Zwolle – Heerenveen
Zondag 26 april12.15 uur Heracles – FC Twente
14.30 uur Willem II – Ajax
14.30 uur VVV – ADO Den Haag
16.45 uur Vitesse – Sparta

Speelronde 33

Zondag 3 mei14.30 uur Heerenveen – PSV
14.30 uur Sparta – Willem II
14.30 uur AZ – FC Utrecht
14.30 uur RKC – Fortuna Sittard
14.30 uur PEC Zwolle – FC Emmen
14.30 uur Ajax – VVV
14.30 uur Vitesse – Heracles
14.30 uur FC Groningen – ADO Den Haag
14.30 uur FC Twente – Feyenoord

Speelronde 34

Zondag 10 mei14.30 uur FC Utrecht – Heerenveen
14.30 uur Feyenoord – Vitesse
14.30 uur Willem II – FC Twente
14.30 uur PSV – RKC
14.30 uur Fortuna Sittard – Ajax
14.30 uur Heracles – FC Groningen
14.30 uur VVV – Sparta
14.30 uur ADO Den Haag – PEC Zwolle
14.30 uur FC Emmen – AZ

* Binnen een speelronde kunnen nog verschuivingen plaatsvinden als Europese verplichtingen daarom vragen

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten